מכון אהרון - בדיקות רכב לפני קניה

banner

צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו ל 050-5539713 ,או השאירו פרטים ואחזור אליכם לייעוץ ראשוני ואבחון טלפוני ללא התחייבות

על ארבעה דברים עומד עולמנו:
על המקצוענות, על השירות, על האמינות ועל ההגינות.

מכון בדיקה ורישוי אהרון כחלון הוא בין המכונים הבודדים המורשים מטעם משרד התחבורה למבדקי רכב מכל הסוגים בידקות רכב לפני קניה ועוד  – בדיקות רכב ממוחשבות לפני קניה, איזון גלגלים, טיפול 10,000, כיווני פרונט, אבחון תקלות לפני הכניסה למוסך, שרות העברת טסט שנתי ומעבדה מוסמכת מטעם הטכניון. כאן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות ותקבלו את הטיפול הראוי לאחר אבחון יסודי ומעמיק ובשיטות הטכנולוגיות החדשניות ביותר.

מצאת את הרכב שחלמת עליו, אוהב את העיצוב והצבע, הצמיגים חדשים, הרכב מבריק מבפנים ומבחוץ, זה עדיין לא מספיק, אל תוותר על בדיקת הרכב לפני הקניה.

עד כמה חשובה הבדיקה לפני קניית רכב יד שנייה?

נכון שביצוע בדיקת רכב לפני קנייה דורשת הוצאה כספית נוספת על כל ההוצאות של הרכישה ואנחנו שואלים את עצמנו האם היא באמת חשובה, מה בודקים בה, האם המכון אמין, לאיזה מכון ללכת, בדיקת רכב לפני קנייה חשובה ביותר לקונה, הסיבות העיקריות הן כי מכון לבדיקת רכב לפני קנייה מצויד בכל כלי האבחון ובאנשי המקצוע ברמות גבוהות ביותר, המומחיות של אנשי המקצוע במכוני בדיקות הרכב הן מהגבוהות ביותר וההתמחות שלהם היא בגילוי תקלות ובעיות לקראת קניית רכב יד שנייה, תוצאות הבדיקה במכון היא עבור הרוכש גם בסיס חשוב למשא ומתן על מחיר הרכב, חשוב לדעת כי מסמך הבדיקה הוא מסמך מחייב לכל דבר גם משפטית. בדיקת רכב לפני קניה חוסכת לך עוגמת נפש והפסד כספי והכי חשוב בהוצאה כספית קטנה אתה קונה ביטחון בנהיגה.

בדיקת רכב לפני קניה - מה בודקים?

בבדיקת רכב לפני קניה בודקים: רישיונות ובעלות הרכב, מספר שילדה ומספר מנוע תואמים לרישיונות, בדיקת בלמים, בדיקת נזילות מהמנוע, בדיקת מרכב (שאסי), בדיקת אביזרים, בעיות איזון, בדיקת חוץ הרכב תיקוני צבע אם נעשו ומדוע, האם מסתירים ע"י צבע פגיעה חמורה ברכב. כל זאת ועוד בדיקות שאסור לוותר עליהם לפני קניית רכב יד שנייה.

עצות מומחים - איך נבחר מכון אמין?

בישראל קיימים מכונים מקצועיים רבים שהם מורשים ע"י משרד התחבורה לערוך בדיקות רכב לפני קנייה. איך נבחר מכון אמין כדי שלא ניפול בפח? חשוב שהמכון שנלך אליו יהיה המכון שאנחנו בחרנו ולא המכון שהמוכר הפנה אותנו, תתפלא לשמוע כי ישנם מכונים שבהם ישנם מקרי רמאויות. לא כולנו מכונאי רכב ולא כולנו מבינים את מפרט הבדיקה, לאחר הבדיקה במכון לבדיקת רכב לפני קניה, הבוחן שלנו ישב עם מזמין הבדיקה ויסביר לו בסבלנות את כל מפרטי הבדיקה לפי הדו"ח. לאחר מכן, ההחלטה היא שלכם בלבד.

אצלנו תקבלו שירות יעיל ואדיב –

דאגנו להעמיד במכון צוות עובדים שיהיה זמין עבורכם ויעניק לכם יחס אישי. במידה ותצטרכו להמתין כמה דקות, נדאג לכם לקפה בפינת ההמתנה. כשתצאו מהמכון הרכב שלכם יכיר לכם תודה – על האבחון המהיר ועל הטיפול המסור בזמן סביר. רכבכם יגמול לכם על היחס שקיבל בביצועיו על הכביש.

אצלנו תקבלו מענה אמין, ענייני ומקצועי לכל שאלה או תקלה –

במכון אהרון אין אלתורים, קיצורי דרך או שימוש בשיטת 'המצליח'. אנו מאמינים שכלקוחות מגיע לכם את מלוא התמורה לכספכם. המלצות מלקוחות, הבדיקות הקפדניות שאנו עוברים בהצלחה, תעודות ופרסי מצטיין הם רק עדות חלקית לערך האמינות שהוא נר לרגלינו.

אצלנו לא קורעים את הארנק –

המחירים שלנו הוגנים וסבירים בעוד שהשירות והטיפול המקצועי הוא מעל ומעבר. מידי פעם אנו מצ'פרים במבצעים והטבות ללקוחות. סתם, כי אנחנו אוהבים לפנק אתכם.

המכון מנוהל על ידי אהרון כחלון: קצין רכב ובוחן רכב מוסמך משנת 1990 ובשלהי סיום תואר ראשון במשפטים.

 אתם מוזמנים ליצור איתי קשר 

ולחוש מהי חווית שירות אמיתית אני כאן בשבילכם, 
אהרון כחלון : 03-9303456 050-5539713

בדיקות רכב מכל הסוגים, רכבי ספורט, רכבים ישנים, רכבים חדשים, רכבים מסחריים 

WhatsApp Image 2018-08-29 at 15.09.23

WhatsApp Image 2018-08-29 at 15.05.002

WhatsApp Image 2018-08-30 at 14.01.40

 

WhatsApp Image 2018-08-30 at 14.01.39