בדיקות רכב לפני קניה בגוש דן

צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו ל 050-5539713 ,או השאירו פרטים ואחזור אליכם לייעוץ ראשוני ואבחון טלפוני ללא התחייבות
מחפש בדיקת רכב בגוש דן?

רוכש רכב יד שנייה? מצאת רכב שחלמת עליו, הביטחון שלך חשוב לך, אתה חייב בדיקת רכב לפני קנייה.

לא קונים חתול בשק,
כבר מצאת רכב שחלמת עליו, בדיוק הצבע שרצית, הכל לדעתך מושלם, עשית כבר סיבוב ברכב, איך תדע שהרכב תקין, איך תדע שהרכב לא עבר תאונה, איך תדע שהצבע מקורי, אתה צריך מכון אמין לבדיקה. אל תיקח סיכון לעצמך ואל תסכן את כספך, בדיקות רכב לפני קנייה היא הדרך הבטוחה ביותר וההשקעה הנבונה ביותר, לא כדאי לחסוך כסף קטן ולסכן כסף גדול. יש דרך מקצועית ובטוחה לערוך בדיקת רכב לפני קנייה שבאה לעזור לך בהחלטה האם לקנות או לא לקנות. אנחנו בדיקות רכב לפני קניה בגוש דן מבצעים בדיקות רכב לפני קנייה במקצועיות ואחריות ללא פשרות.

מה אנחנו בודקים ברכב לפני קנייה במכון לבדיקת רכב - גוש דן?
אנחנו עורכים סידרה ארוכה של בדיקות כדי לבדוק את מצבו המכאני של הרכב, אנחנו בודקים את מערכות הרכב האלקטרוניות שנותנות תמונה של הספק מנוע וגם של רמת השחיקה שלו, אנחנו בודקים האם יש נזילות, בודקים בעיות של איזון ובודקים את מערכת ההצתה. אנחנו בודקים, אביזרים ורכיבים בתא הנוסעים. הבודק המומחה שלנו עורך גם בדיקה חשובה נוספת שהיא השוואה של פרטי הזהות שבמסמכי הרכב כמו מספר מנוע, מספר שילדה, האם הרישום של שילדת הרכב ומהרכב ברישיונות הרכב הוא נכון. הבוחן בודק את קורות השלדה האם הן שלמות, הבוחן יעבור על כל חלקי גוף הרכב ויזהה האם נעשתה צביעה נוספת שמסתירה תאונת דרכים.

המועצה הישראלית לצרכנות ממליצה: לערוך בדיקת רכב במכון מורשה לבדיקת רכב לפני קניה- לבדוק ולהתייעץ לגבי ממצאי הבדיקה במכון ולא לסמוך על המלצת המוכר למכון מסוים, המועצה ממליצה לא להסתפק בהצגת בדיקת רכב קודמת ולדרוש לבדוק את הרכב בעצמכם שוב לפני הקניה.

מה אתה מקבל ביד אחרי בדיקת הרכב
התוצאות נמסרות למזמין הבדיקה בכתב על גבי מסמך וגם בעל פה, המסמך שנמסר ביד הוא מסמך משפטי ומחייב את מכון הבדיקה, עליו לקחת אחריות על תקלות שלא גילה בבדיקה. הבוחן יסביר למזמין בעל פה את כל התקלות שגילה ברכב.

בדיקת רכב לפני קניה - גוש דן הינו מכון מורשה ע" משרד התחבורה, המכון מבצע בדיקות רכב לפני קניה לכל סוגי הרכבים, בנזין, דיזל, פרטי, שטח, ספורט. המכון מבצע בדיקות רכב לפני קניה ע"י ציוד חדיש ומעודכן לכל הרכבים. למכון בדיקת רכב גוש-דן יש ותק של 15 שנים בתחום בדיקות הרכב לפני קניה ולקוחות מרוצים עסקיים ופרטיים.