בדיקות רכב לפני קניה - פתח תקווה

צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו ל 050-5539713 ,או השאירו פרטים ואחזור אליכם לייעוץ ראשוני ואבחון טלפוני ללא התחייבות
מצאת את ה"בונבוניירה" שחיפשת, פתחת מכסה מנוע, מתלבט האם הרכב תקין?
איך תדע כי הרכב שאתה קונה במיטב כספך ייתן לך בטחון ושקט נפשי, בדיקת רכב לפני קנייה היא הדרך הבטוחה והקלה לדעת שהרכב שבו חשקת הוא זה שראוי להוצאה הכספית שלך. חשוב ומומלץ לא לדלג על בדיקת הרכב במכון מורשה.

איפה ואיך בודקים:
בדיקת רכב לפני קניה - פתח תקווה, חוסכת לך כסף ודאגות, לא קונים "חתול בשק". גם אם קונים רכב יד שנייה מחבר טוב מומלץ קודם לבדוק ב מכון לבדיקת רכב יד שנייה. גם אם אתה רוכש מליסינג החברה מתחשבת בתוצאות הבדיקה ומתחייבת לתקן את הליקויים שהתגלו, בבטיחות לא לוקחים סיכונים.

מה בודקים ברכב לפני קנייה במכון לבדיקת רכב?
מכון לבדיקת רכב לפני קנייה פ"ת, עורך סידרה ארוכה של בדיקות במכשור מתקדם, ממוחשב, על מנת לבדוק את מצבו המכאני של הרכב. המכון בודק: מרכב, אביזרים, בלמים ורכיבים בתא הנוסעים. הבודק עורך גם בדיקה חשובה נוספת שהיא מסמכי הרכב הנבדק - השוואה של פרטי הזהות שבמסמכי הרכב כמו מספר מנוע, מספר שילדה, האם הרישום ברישיונות הרכב נכון. בודקים את מערכות הרכב האלקטרוניות שנותנות תמונה של הספק המנוע ואת רמת השחיקה שלו, בודקים האם יש נזילות, בודקים בעיות של איזון ובודקים את מערכת ההצתה. אחת הבדיקות החשובות לרכב לפני קנייה היא שלדת הרכב והמרכב. הבוחן בודק את קורות השלדה האם הן שלמות, הבוחן יעבור על כל חלקי גוף הרכב ויזהה האם נעשתה צביעה מאוחרת שמסתירה תאונת דרכים. למכון לבדיקת רכב לפני קנייה פ"ת יש מיומנויות לבדיקת רכבים מיד שנייה ויכולים לזהות בכל שריטה קלה האם היא מסתירה משהו גדול יותר.

איך תקבל מהמכון את ממצאי הבדיקה
לאחר שהבוחן יסיים את הבדיקה הממוחשבת ובדיקת השלדה הוא יערוך בדיקה חיצונית במכשיר מיוחד וחדשני המגלה האם היו פגיעות בשלדה או תיקוני צבע המעידים או מסתירים פגיעה יותר חמורה. לאחר מכן הבוחן יעשה סיבוב קצר עם הרכב כדי לבדוק ביצועים נוספים. אתה תקבל לאחר הבדיקה מסמך כתוב (דו"ח) המציג את כל הליקויים שנמצאו ברכב, הבודק ישב איתך ויסביר לך על כל ליקוי ומה החיסרון שלו,

המכון לבדיקת רכב לפני קנייה פתח תקווה - ייתן לך הסבר מפורט על כל רכיב שנבדק. ההחלטה הסופית היא שלך.