מכוני בדיקת רכב

banner

צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו ל 050-5539713 ,או השאירו פרטים ואחזור אליכם לייעוץ ראשוני ואבחון טלפוני ללא התחייבות

קונה רכב יד שנייה, הגיע זמן לטסט,
איך תדע כי המכון לבדיקת הרכב הוא המכון האמין, המקצועי והבדיקה שעושים ברכב שלך היא מקצועית ללא פשרות, הביטחון שלך בנהיגה צריך להיות הכי חשוב לך ולבני משפחתך ולכן, הרכב שבו אתה נוהג צריך להיות תקין בכל ההיבטים הבטיחותיים.

איך נדע לאיזה מכון ללכת עם רכב שלנו?

כיום כל מכון שיש לו בדיקות ממוחשבות יכול לבצע עבורכם בדיקה יסודית המעידה על תקינות הרכב שלך ומגלה ליקויים, הבדיקות נעשות על פי תקנות משרד התחבורה, המכון מחויב לבצע בדיקות אמינות ומקצועיות, למכון שלנו מכשור מהמתקדמים ביותר המתאים לכל סוגי המכוניות, במכון מועסקים בוחנים עם תעודות "בוחן רכב" "הנדסאי רכב", אנחנו מקפידים על מקצועיות גבוהה ביותר. הבוחנים שלנו יסבירו לכם מה הליקויים בבדיקות רכב לפני קניה ובכל בדיקות הרכב שאנחנו עושים.

למה לשים לב,

יש לשים לב שהמכון אליו אתה הולך מורשה לבצע בדיקות אלו על ידי משרד התחבורה, בבדיקה של לפני קניה יש לשים לב כי המכון שאתה הולך אליו הוא המכון שאתה בחרת ולא מוכר הרכב, נכון זה לפעמים לרוץ למקום אחר אבל ההשקעה שווה את ביטחונך וכספך. תקנות התעבורה הדנות במצב הרכב ובפיקוח על תקינותו, קובעות כי תיערך בדיקה מידי שנה לכל רכב רגיל ואילו רכב מיושן שיוצר לפני 19 שנים ומעלה, יחויב בחידוש הרישיון פעמיים בשנה.

למה נועדו בדיקות הרישוי לרכב?

בדיקות רישוי לרכב נועדו להבטיח, שכל הרכבים הנוסעים בכבישי ישראל יהיו כשירים לתנועה ותקינים מבחינה בטיחותית. כיום מקפידים על השפעת הרכבים אקולוגית, שומרים על הסביבה, לפי התקן בודקים עשן ורעשים מזהמים. בבדיקות רישוי (טסט) לא בודקים את תקינות המערכות והמכללים האחרים ולא את מצבו הכללי של הרכב.

במכון לבדיקת רכב בודקים: רכבים לפני קנייה, רכבים לפני מכירה, בדיקות רישוי - טסט, בדיקות רכב לפני החורף,

כשאתה לוקח את המכונית לבדיקה למה לשים לב:
שים לב כי הבוחן מוודא התאמה בין הרישום בניירת לבין מספרי השילדה והמנוע, שים לב כי הוא מחבר את המנוע לקומפרסיה/קומפרסיה הפוכה שנותנת דיאגנוזה מדויקת שלו. עושה סיבוב מחוץ למכון, שים לב כי הוא בודק שילדה גם בתחתית הרכב, מערכת הפליטה, כיוון גלגלים, כל מערכות הקירור, הגיר-תיבת ההילוכים, מערכות הבלימה, חיישנים וחשמל/מערכות תאורה, מזגן, חימום ומגבים.מכון לבדיקת רכב - אצלנו תקבל 6 חודשי אחריות על הבדיקות שביצענו, יחס אישי, פינת המתנה מכובדת , שתייה קרה וקפה, אנחנו נבצע את הבדיקות הנדרשות מקצועיות ובאחריות כמו שאנחנו יודעים, למכון שלנו וותק של 15 שנים שמשרת לקוחות מרוצים מכל אזורי הארץ .

בדיקות רכב מכל הסוגים, רכבי ספורט, רכבים ישנים, רכבים חדשים, רכבים מסחריים ועוד.

WhatsApp Image 2018-08-30 at 14.01.39

WhatsApp Image 2018-08-29 at 15.09.23

WhatsApp Image 2018-08-29 at 15.05.002

WhatsApp Image 2018-08-30 at 14.01.40