מעבדה מוסמכת לרכב

צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו ל 050-5539713 ,או השאירו פרטים ואחזור אליכם לייעוץ ראשוני ואבחון טלפוני ללא התחייבות
ההגה בידיים שלך, נהג באחריות!
הגיע זמן לטסט, חייב בדיקה לפני רכישת רכב, בדיקה לפני מכירת רכב, צריך בדיקת חורף מתלבט לאן לפנות.


חשוב לפנות עם הרכב למכון שבו יש מעבדה ממוחשבת ומוסמכת לבדיקות רכבים. אתה צריך מעבדה לבדיקת רכב, המעבדה שלנו מבצעת בדיקות ממוחשבות במכשור מהמתקדמים כיום בעולם, מתאים לכל כלי הרכב.

איזה רכבים אנחנו בודקים?

אנחנו בודקים במעבדה ממוחשבת ומתקדמת מכוניות מכל הדגמים, מכוניות מדגמים חדישים, מכוניות מדגמים ישנים יותר, בנזין, סולר, מכוניות פרטיות, ג'יפים מכל הדגמים, רכבי שטח מכל הדגמים. מכוניות חדישות עם מערכות ממוחשבות מתקדמות. אנחנו בודקים מכוניות לפני קניה, מכוניות לפני מכירה ובדיקות רישוי-טסט שנתי.

איזה בדיקות אנחנו מבצעים?
  • בדיקות רכב לפני קניה
  • בדיקות חורף
  • בדיקות לפני טסט-הכנה לטסט
  • בדיקות רכב לפני מכירה
  • בדיקות רישוי -טסט

כל הבדיקות מתבצעות במכון שלנו על פי הנחיות וברישיון משרד התחבורה, לנו יש במכון מעבדה ממוחשבת מהמתקדמות בארץ לביצוע הבדיקות.

חשוב לנו שתדעו-בבדיקות רכבים לפני קניה

אנחנו לא מתחשבים ואין לנו קשר עם סוחרי רכב או מגרשים למכירת רכב לא נמציא תקלות כדי לכסות את עצמנו אנחנו בודקים את כל סוגי המכוניות ומעניקים אחריות לבדיקה היחס שלנו ללקוח הוא אישי לאורך כל תהליכי הבדיקות, אנחנו נסביר כל סעיף בדו"ח עד להבנה מלאה של מזמין הבדיקה. יש אפשרות להזמין שמאות במקום

מה צריך להכין לפני הבדיקה:
רישיון רכב מקורי לאחר תשלום תעודת זהות מקורית של בעל הרכב תעודת ביטוח מקורית בתוקף אם גיל הרכב הוא מעל 15 שנים יש להביא אישור מהמוסך על תקינות הבלמים

מעבדה לבדיקות רכב - מתמחה בביצוע בדיקות רכב ובביצוע מבחני רישוי, לנו 15 שנות וותק בתחום בדיקות הרכב, צוות העובדים שלנו מיומן ומקצועי, המומחיות של הצוות היא בדרגות הגבוהות בתחום בדיקות הרכב והם בעלי תעודות "בוחן רכב" "הנדסאי רכב" מטעם ובפיקוח משרד התחבורה. אצלנו תקבל 6 חודשי אחריות על סעיפי הבדיקה, יחס אישי, פינת המתנה עם שתייה קרה וחמה ובעיקר מקצועיות ואחריות.